Rikthehen në trend xhinset “kaubojs”

xhinsa

Pantallonat e gjera të njohura tek ne si pantallonat apo xhinset kaubojs na rikthejnë pas në vitet 1970. Ky është trendi më i ri i kësaj pranvere.

Pas viteve 70-të ky model nuk e pa më dritën e diellit, deri sa shtëpitë e mëdha të modës e rikthyen sërisht. Tërësisht të ngushta në pjesën e mësipërme e të gjëra në fund, ky lloj xhinsi ka ardhur këtë vit në modele e materiale të ndyshme.

victoria-beckham

brooke-testoni-1

Shkruar Nga
More from Revista User

Ura që ndan dy shtete dhe problemi shumëvjeçar i demarkacionit mes Bosnjës dhe Kroacisë

Kroacia tenton të ndërtojë urën Peljashac në Dalmaci, ndërsa Bosnja kërcënon me...
Read More