Rikthehet “Friends” si shfaqje

friends

Seriali i famshëm “Friends” do të rikthehet në një shfaqje muzikore.

Produksioni do të jetë një parodi e komedisë origjinale amerikane, me fokus në gjashtë karakteret kryesore të tij.

Tashmë janë shkruar këngë origjinale duke iu referuar shprehjeve më të famshme të serialit si “Oh. My. God. It’s Janice” apo “We Were on a Break”.

Shfaqja, me producent Bob dhe Tobly McSmith, do të hapet këtë vit në teatrin “The Triad” në New York.

Shkruar Nga
More from Revista User

OKB: 270,000 myslimanë kanë ikur nga Mianmari

Agjencia për Refugjatë e Kombeve të Bashkuara llogarit se 270,000 myslimanë Rohingya...
Read More