Rikthehet fuqishëm Olta Gixhari, më provokuese se asnjëherëOlta Gixhari është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar dhe një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram.

Ajo bie shpesh në sy për format seksi dhe pozat e nxehta, mirëpo ditën e sotme i ka habitur të gjithë fansat me një fotografi vwrtet intriguese.

Nuk e dimë konkretisht nëse bëhet fjalë për ndonjë projekt të ri , apo ajo thjesht ka dashur që t’i motivojë të gjithë përmes një postimi dhe një deklarate shumë kuptimplotë.

E veshur me një fustan të mëndafshtë, dhe përpara një kompjuteri Olta, ka postuar një foto në të cilën ka shkruar: “Ti ke gjithçka të duhet për të ndërtuar shumë të madhe se vetja jote”.!

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Aktori shqiptar humb rolin kryesor në Hollywood, nuk bënte dot homoseksualin…

Dikur emigrant në Greqi, por Marko Caka arriti të fusë këmbët në...
Read More