Rikthehet Olta Gixhari! Topless në mes të borës!

Është një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë e dëshmon në çdo foto që publikon në rrjete sociale.

3-1

Picture 1 of 2

Këtë herë bukuroshja seksi Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft seksi në të cilën shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë dhe topless.

Ajo ndodhet në Dardhë të Korçës, e cila është ende e mbuluar nga dëbora duke realizuar një set fotografik.

Këtë detaj aktorja e ka zbuluar vetë duke shkruar gjithashtu se ishte duke përgatitur diçka.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjendet trupi i pajetë i një prej peshkatarëve të mbytur në Vjosë

Dy peshkatarë të rinj janë zhdukur mbrëmjen e kaluar në grykëderdhjen e...
Read More