Rikthim glamuroz i Sandra BullockAktorja amerikane Sandra Bullock u shfaq në Konventën CinemaCon të Shoqatës të Artistëve të Filmit të Amerikës. Pamja e saj u vlerësua me një dhjetëshe.

2-3

Picture 1 of 2

Pas një pushimi të zgjatur të karrierës, duke iu përkushtuar krejtësisht familjes, aktorja hollivudiane më në fund u shfaq në një qilim të kuq.

Arsyeja është filmi i saj i ri “Oceans’s 8”, i cili do të shfaqet në pak më shumë se një muaj ndërsa fansat janë të lumtur për angazhimin e saj të ri të ri.

Aktorja pesëdhjetë e trevjeçare duket se ishte e kënaqur teksa buzëqeshte para fotografëve dhe kjo u vërejtur prej të gjithë të pranishmëve.

Ajo kishte veshur xhinse të zeza dhe një kimono fantastike që i ngjante një fustani teksa ecte në tapetin e kuq.

Ndryshe, aktoren pritet ta shohim edhe në projekte të reja filmike gjatë këtij viti.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Përplaset një fëmijë në Mat, në gjendje kritike për jetën

Një fëmijë 9 vjeç i cili shkonte në shkollë, mbeti i plagosur...
Read More