Rikthimi i engjëllit në tokë – Candice befason të gjithë në Victoria’s Secret

Victoria’s Secret me shfaqjen e fundit në Shanghai rrëmbeu gjithë vëmendjen.

Candice 1

Picture 1 of 5

Nëse kishe yje si Adriana Lima dhe Bella Hadid që u përfolën si më të mirat, atëherë është Candice ajo që në fund bëri diferencën me rikthimin e saj në Victoria’s Secret.

Si një engjëll në tokë, ajo u shfaq tej mase bukur para shfaqjes, kurse shkëlqeu me parakalimin në bikini në pasarelë.

Me linjat trupore perfekte dhe bukurinë e pa kontestueshme, Candice tregoi se ajo mbetet femra më atraktive në botë.

Ajo shfaqet në fund edhe me rroba gjumi ku duket tejet simpatike dhe rrëmbyese.

Candice edhe pse 29 vjeçare u ka treguar modeleve më të reja se janë larg prej saj në çdo aspekt.

Ajo është në një romancë me Hermann Nicolin nga viti 2005.

Candice është modele nga Afrika e Jugut dhe vjen nga qyteti Mooiriver.

Shkruar Nga
More from Revista User

E mërzitur nga ndarja me të dashurin? Ja çfarë shkruan Big Mama

Gjërat në jetën private të Big Mamës nuk duket se janë duke...
Read More