Rina Balaj poston foton e ‘nxehtë’, fansat kapin detajin që nuk e priste… 

Rina Balaj është një nga reperet më të pëlqyera dhe më e ndjekura për momentin.

Ajo komentohet shumë nga mediat e showbizit dhe për Diss-et që ajo ju kushton repereve të tjera.

Mirëpo ditën e djeshmë reperja ka tërhequr vëmëndjen e të gjithëvë ndjekësve të saj më një foto të publikuar nga ajo.

Image

Ajo shfaqet  seksi teksa pozon në pasqyrën e tualetit, mirëpo ajo që tërhoqi më shumë vëmëndjen ishte se reperja mbante në dorë një mikrofon, duke bërë që ky detaj të mos kalohet pa u komentuar,

‘Edhe në banjo me mikrofon’ kanë shkruar shumë fansa të saj në komente.

Image

Image

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Zëri i Amerikës: Si lindën sulmet e SHBA ndaj Adriatik Llallës

Në Shqipëri, Prokuroria e Krimeve të Rënda njoftoi se disa pasuri të...
Read More