Rita çudit Londrën me veshjen e saj

Gjatë karrierës së saj ajo është fotografuar me veshje të shumta provokuese, e shpeshherë edhe e zhveshur e tëra.

Rita 1

Picture 1 of 3

Por, Rita Ora u shfaq më e mbuluar se kurrë me një veshje të çuditshme në ndejën e Burberry X të Cara Delevingne, të shtunën në Londër.

Këngëtarja shqiptare kishte zgjedhur një stil të viteve të 70-ta, që përbëhej nga një fustan i gjelbërt dhe një bluzë me qafë ngjyrë të kaltër, të kombinuar me sandale dhe çorape dhe syze dielli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident tragjik me 3 viktima në Itali, arrestohet në pranga 22 vjeçari shqiptar

Një 22-vjeçar nga Puglia dyshohet se është shkaktari i një aksidenti tragjik...
Read More