Rita mahnit publikun, ekspozon barkun e sheshtë

Ajo shpesh shihet duke ekspozuar fizikun e saj të palestruar në dhe jashtë skenës.

Rita Ora 1

Picture 1 of 8

Por, të enjten, Rita Ora ka treguar barkun e saj të sheshtë derisa ka performuar në Key 103 Christmas Live, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka ndezur skenën, derisa ka treguar talentin e saj në këndim.

Bukuroshja bjonde ka shkëlqyer me një veshje ngjyrë portokalli, me të cilin dukej tejet joshëse.

Shkruar Nga
More from Revista User

Sulmuesi i Las Vegas mund të ketë qenë një anëtar i ISIS-it

Ekspertja e terrorizmit në SHBA pretendon se vrasësi i LAS Vegas, Stephen...
Read More