Rita Ora befason jurinë e “The Voice of Germany”

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, e ka befasuar jurinë e “The Voice of Germany”.

Rita

Picture 1 of 2

Ajo ka dalë në skenën e këtij kompeticioni si konkurrente, ndërsa e gjithë juria shtypën butonat për të.

Por me tu kthyer nga ajo, ata janë befasuar kur e kanë parë Ritën në skenë, madje reagimet ishin mahnitëse – madje jo vetëm të jurisë.

Më poshtë është video.

 

Shkruar Nga
More from Revista User

ISIS-i nis hakmarrjen ndaj ushtrisë siriane: 12 ushtarë dhe 20 xhihadistë vdiqën në luftimet e dhunshme

Grupi xhihadist i Shtetit Islamik (ISIS) ndërmori një ofensivë hakmarrëse në zonat...
Read More