Rita Ora befason jurinë e “The Voice of Germany”Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, e ka befasuar jurinë e “The Voice of Germany”.

rita1510982137

Picture 2 of 2

Ajo ka dalë në skenën e këtij kompeticioni si konkurrente, ndërsa e gjithë juria shtypën butonat për të.

Por me tu kthyer nga ajo, ata janë befasuar kur e kanë parë Ritën në skenë, madje reagimet ishin mahnitëse – madje jo vetëm të jurisë.

Më poshtë është video.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Moisiu: Deputetët mjeshtra premtimesh, qytetarët kanë humbur besimin

Ish-drejtues të lartë të shtetit, ambasadorë të paqes, politikanë nga Shqipëria dhe...
Read More