Rita Ora dhe Liam Payne për “Fifty Shades Freed”

Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor Swift për kolonën zanore të filmit Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër anëtar i One Direction që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Pas duetit të Zayn Malik dhe Taylor SWift për kolonën zanore të filmit Fifty Shades Darker”, do të jetë një tjetër anëtar i One Direction që do të këndojë për filmin e ardhshëm të sagës, “Fifty Shades Freed”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjendet një kafkë njeriu e dekompozuar pas Kalasë së Kaninës, nuk ka shenja dhune

Një kafkë e dekompozuar njeriu është gjetur pasditen e shkuar (27 prill)...
Read More