Rita Ora duket mahnitëse në bardhë e zi  

Ajo gjithmonë tregon sensin e saj për stilin.

Dhe Rita Ora tregoj pamjen e saj interesante në ekran të plotë në skenën e plotë në ditën e dytë të BBC Radio 1’s Biggest Weekend 2018 në Sëansea të dielën.

Princesha e popit, tregoj kthesat e saj mahnitëse me pantollona dhe bluzë bardhë e zi.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Gerta Banushi: Butari, shqiptari i Selanikut

  Nga Gerta Banushi, Vizion Plus Nuk është e para herë që Kryetari...
Read More