Rita Ora, ‘e fiksuar’ me ushqimin tradicional shqiptar 

Këngëtarja e famshme, Rita Ora ka provuar ushqime të ndryshme në të gjithë botën por duket se nuk e lë traditën shqiptare.

Me anë të një postimi në Instagram, ajo ka treguar se nëna e ka mësuar të dojë vendin dhe disa prej gatimeve të njohura.

”Në shtëpi me nënën Vera Ora, pite”, shkruajti ajo në fotografinë e publikuar.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare është përfolur kohët e fundit për lidhjen e dashurisë por nuk ka dhënë ende një deklaratë për historinë e re.

Ndërkohë vijon turneun e saj muzikor që po pritet mjaft mirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Flamuri amerikan valëvitet mbi Capitol Hill për nder të biznesmenit dhe filantropit shqiptar

Në një ceremoni të bukur e simbolike, të zhvilluar në zyrën e...
Read More