Rita Ora e veçantë në stilin e saj në Kanë

Në paraqitjen e parë në Festivalin e Kanës ajo shkëlqeu me një fustan të gjatë ngjyrë ari.

Por, Rita Ora kishte përzgjedhur një fustan që paraqitej më e freskët në festën e De Grisogono, ku u paraqit të martën mbrëma bashkë me modelen Hailey Baldwin.

Rita Ora 1

Picture 1 of 17

Bukuroshja shqiptare u shfaq më seksi se kurrë, e veshur me një fustan të shkurtër blu, në të cilin ekspozonte këmbët seksi.

Me shumë grim dhe flokë kaçurrel, Rita bëri që të pranishmit ta kthejnë kokën për ta shikuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora: “Mos harroni origjinën time, unë jam me refugjatët!”

Ylli i Pop-it Rita Ora, e vendosur në vendin e parë të...
Read More