Rita Ora është më e bukura në Serpentine Galleries Summer Party

Këngëtarja Rita Ora nuk lë asnjë organizim pa qenë prezente.

Rita Ora 1

Picture 1 of 3

E kur bëhet fjalë për një nejë verore organizuar nga Serpentine Galleries, Rita nuk ka se si të mos jetë më e bukura e mbrëmjes.

Shqiptarja e njohur është veshur me një stil gotik në Londër, me veshje Chanel dhe me një fustan i cili vjen nga koleksioni më i ri që ende nuk ka dalë në shitje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kanosi me armë të riun/ Në pranga 24-vjeçari nga Durrësi

Policia e Durrësit ka arrestuar sot një 24-vjeçar, pasi akuzohet për kanosje...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *