Rita Ora: Falenderoj 250 mijë njerëzit që dolën në shesh në Shqipëri

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora, duket se ka mbetur e befasuar nga prania e shumë njerëzve në koncertin e saj në Tiranë.

Ajo falenderoi 250 mijë personat e pranishëm në koncert.

Një falenderim shkoi edhe për kryebashkiakun Erion Veliaj.

“Një falenderim për secilin nga 250 mijë të pranishmit në koncert. Mund të ishit kudo në botë, por ishit me mua.

Për këdo që ndihmoi në arritjen e kësaj, kryebashkiaku Erion Veliaj dhe sponsorët, kalova kohën më të mirë ndonjëherë”,shkruan ajo.

rita1rita2rita3rita4rita5rita6rita7
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Australi, Vrasësi shqiptar me pagesë ekzekutoi gangsterin e famshëm

  John Macris, një nga gangsterët më të famshëm në Sidnej të...
Read More