Rita Ora feston ditëlindjen, kjo befasi e priti në mëngjes

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Rita sot feston ditëlindjen e 27 dhe me këtë rast ka pranuar urime të shumta që në mëngjes.

Rita Ora 1

Picture 1 of 2

Këto ditë, këngëtarja po qëndron në Afrikë, ku po kalon momente të paharruara e shoqëruar nga motra e saj Elena dhe disa të tjerë.

Mëngjesin e sotëm, Ritën e priti një befasi e mirë në Afrikë, posa kishte dalë nga dhoma e hotelit ku po qëndron, disa afrikanë e prisnin Ritën me tortë në duar.

Ajo mbeti e habitur dhe shumë e emocionuar për këtë befasi, videon e publikoi në rrjete sociale dhe shkroi “Si u zgjova këtë mëngjes”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Rita është kënga “Anywhere” e cila po pëlqehet shumë dhe ka marrë komente pozitive nga të gjithë.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Lumë” gjobash ndaj shoferëve në Tiranë

Dhjetë drejtues mjetesh janë arrestuar nga policia në Tiranë, ndërsa janë vendosur...
Read More