Rita Ora këndon LIVE “Your Song” dhe “Anywhere” në BAMBI Awards 2017-të

Këngëtarja nga Kosova me famë botërore, Rita Ora, mbrëmë morri pjesë në ceremoninë e çmimeve BAMBI Awards 2017-të në Berlin.

Përveç pjesëmarrjes së saj dhe dukjes së mrekullueshme që kishte, Rita Ora, mbrëmë performoi dy këngët e saj të reja. “Your Song” dhe hitin “Anywhere”, janë këngët që i këndoi Rita, e të cilat u mirëpritën nga audienca.

KultPlus, sjellë videon ku Rita Ora, këndon të dy këngët në skenën gjigante të Bambi Awards 2017-të në Berlin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarret në vend, 12 vatra të reja në 24 orët e fundit. Ja zonat

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 12...
Read More