Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë

Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong.

 

rita ora 1

Picture 1 of 2

Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me çmim.

Ishte motra e Ritës, Elena ajo që ka postuar në rrjetet sociale statujën ku shkruan “Rita Ora, artistja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë”.

Rita është paraqitur në këtë ngjarje tejet provokative duke veshur një fustan ngjyrë ari.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk fitoi ’Këngën Magjike’’, por Elhaida Dani sjell projektin e ri

Elhaida Dani u përfaqësua denjësisht në ‘’Kënga Magjike’’ me një baladë në...
Read More