Rita Ora, krejtësisht nudo në kopertinën e revistës!

Rita Ora nuk e ka për herë të parë shfaqjen e formave trupore në publik, por kësaj radhe këngëtarja e famshme ka kaluar kufijtë duke pozuar nudo në kopertinën e një reviste.

Rita shihet krejtësisht e zhveshur për “Clash Magazine”, në një foto shumë provokuese bardhë e zi.

27-vjeçarja mbulon “asetet” e saj vetëm me një dorë në kopertinën që po “çmend” botën.

rita1rita2rita3rita4rita5
 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Veliaj: Fokusi në dy vitet e ardhshme të mandatit do të jenë Kodër Kamza, Fresku, Astiri, Unaza e Re dhe Yzberishti

Nis zgjerimi me 17 klasa të reja i shkollës 9-vjeçare “Isa Boletini”,...
Read More