Rita Ora, mahnitëse në Bambi Awards në Berlin

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, pas ceremonisë së çmimeve MTV EMA, mahniti edhe një ceremoni tjetër, në Berlin.

Rita Ora 1

Picture 1 of 8

Në ceremoninë e shpërblimeve Bambi në Berlin, shqiptarja Rita Ora, sapo mbërriti në tapetin e kuq të Bambi Awards, ngriti magjinë e kësaj ceremonie me fustanin e saj të mrekullueshëm dhe një pamje komplet përrallore.
Në këtë ceremoni të çmimeve në Berlin, Rita Ora ka marrë pjesë edhe në vitin 2015, ku fitoi edhe një çmim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dekonspiruan operacionet në Elbasan, Prokuroria nis hetimet pas kallëzimit të Xhafajt

Prokuroria e Tiranës nis hetimet pas kallëzimit të ministrit të Brendshëm Fatmir...
Read More