Rita Ora me imazhe të reja mahnitëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka fituar famë botërore për shkak të angazhimit të saj në muzikë dhe projekteve të suksesshme.

6-4

Picture 1 of 4

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë

Rita duket se po përgatitet për një xhirim dhe është zgjuar herët.

Ndryshe, Rita është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare dhe si e tillë nuk e mohon kurr origjinen e saj

Shkruar Nga
More from Revista User

Nga vrasja në Vlorë tek arratisja spektakolare nga burgu, kush është ish-polici i ekstraduar sot

Ekstradohet nga Milano i Italisë për në Shqipëri ish-polici nga Vlora, Fatmir...
Read More