Rita Ora me një performancë të jashtëzakonshme në AmsterdamRita Ora ka treguar se është me të vërtetë një nga këngëtaret më të mira në planet.

Pasi u sëmur javën e kaluar dhe anuloi një koncert në Bristol të Anglisë, 27-vjeçarja u kthye më fuqishëm se kurrë me një performancë të jashtëzakonshme në Amsterdam.

Rita ishte veshur me një kostum të ngushtë pas trupi, duke treguar format e saj.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Policia ka shpallur në kërkim Elvana Gjatën, cilësohet ‘molla e sherrit’ …

Është shpallur në kërkim nga policia këngëtarja Elvana Gjata, lidhur me ngjarjen...
Read More