Rita Ora me performancë në GlasgowNë dy ditët e fundit, është Rita Ora, këngëtarja që ka pushtuar mediat me risitë më të reja lidhur me jetën dhe karrierën e saj.

 

 

Ajo dje publikoi këngën “Girls” në bashkëpunim me reperen Cardi B, me Charli XCX, e mbi të gjitha me shqiptaren tjetër, Bebe Rexha.

Në këtë këngë, ajo ka zbuluar se është biseksuale, dhe se rrëfen që pasur relacione edhe me burra por edhe me gra.

Ndërkaq, ajo mbajti një koncert në O2 Academy në Glasgow këtë të premte, mu në ditën kur doli edhe kënga e saj ‘single’.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mijëra kandilë deti pushojnë bregun australian

Mijëra kandilë deti blu, bënë një pushim kësaj jave në brigjet e...
Read More