Rita Ora në kopertinën e revistës “Style”

Këto ditë është duke punuar rreth projektit më të rëndësishëm në karrierën e saj.

Dua Lipa nuk është ndalur pas publikimit të projektit shumë të suksesshëm të saj me titull “For You”, që e solli në duet me Liam Payne.

Ajo nuk është ndalur me kaq dhe menjëherë ka filluar përgatitjet rreth turneut të ri dhe njëherësh projektit që e sjell në bashkëpunim me Bebe Rexhën, Cardi B dhe Charli XCX.

Këngëtarja në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, ka njoftuar se do të jetë në kopertinën e revistës “Style”, e cila do të jetë në duart e lexuesve këtë të diele.

Në kopertinën e “Style”, Rita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, ndërsa në fytyrë nuk kishte pothuajse asnjë pikë grim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Emili Sande në Tiranë, me mijëra në shesh për ta ndjekur

Një Yll erdhi nga Britania e Madhe për të ndriçuar “Natën e...
Read More