Rita Ora pozon me fustan të artë për çmimet muzikore Billboardrita_ora_0

Ajo shkëlqeu në hapjen e sezonit të ri të America’s Next Top Model dhe kësaj jave ishte përsëri në qendër të vëmendjes në ceremoninë e çmimeve muzikore të grave nga Billboard.

Fustani i saj thuajse metalik ndezi tapetin e kuq në New York me ngjyrat e detajet e shumta orientale.

3b37dc4900000578-0-image-m-25_1481312470551

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Japonezët sfidojnë dietën mesdhetare me këto 9 sekrete të jetëgjatësisë

Sekreti i jetëgjatësisë është një vakt në ditë. Hani vetëm një herë,...
Read More