Rita Ora pozon me ‘Tezenis’ 

Rita Ora ishte shumë provokuese për fansat e saj me fotot me bikini.

Instagram-i i Rita Orës është i mbushur me fotot e nxehta.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka çmendur fansat me bikini ngjyrë mishi, ndërsa u mbështet në një shkëmb në Kaliforni.

Ylli i muzikës promovoi të brendshmet ‘Tezenis’ dhe dukej shumë joshëse.

27-vjeçarja tepër provokuese ekspozoi format e saj trupore perfekte.

Dhe kjo natyrisht nuk është hera e parë. Edhe shumë herë të tjera Rita Ora ka promovuar firma të ndryshme me bikini ose ka publikuar foto mjaft të bukura të saj me pushime në plazhe. Fundja pse jo…

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Arian Leka: Zhdukja e Tjetrit nga harta meteorologjike

   I shkruar në formën e një fakt-fictioni, teksi ndërthur përvojat personale...
Read More