Rita Ora sërish në Kosovë?Pavarësisht së ajo udhëton në të gjithë botën për shkak të koncerteve, sërish duket se vendi i saj i preferuar është Kosova.

1-1

Picture 1 of 10

Rita Ora në rrjetin social Instagram ka publikuar disa foto të saj në bordin e një avioni, me të cilin është nisur drejt Kosovës.

Krah fotove të publikuara Rita u premton fansave surpriza të mëdha, të cilat do ti zbulojë këtë të shtunë.

I vetmi detaj që këngëtarja ka zbuluar është se po udhëton drejt Kosovës, por arsyen nuk e ka zbuluar.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Sherri në Dibër, flasin deputetët e zonës: Tepsia, jo politike dhe ekonomia

”Tepsia”, pasi dje në Bashkinë e Dibrës, aty ku rrahjet masive nuk...
Read More