Rita Ora tregon më shumë se që duhet në ‘MTV Awards’

 

Ka vite që është bërë pjesë e yjeve botërore.

Rita Ora 1

Picture 1 of 6

Fjala është për këngëtaren shqiptare e cila është rritur në Britaninë e Madhe, Rita Ora e e cila po vazhdon t’i shijojë majat e famës së saj.

Kanë kaluar tashmë disa muaj që ajo është kapur nga paparacit e veshur me veshje të viteve të 20′-ta përderisa po bëheshin xhirimet e filmi “Wonderwell” në Romë ku edhe ajo do të marrë pjesë.

Këngëtarja 27-vjeçare kishte veshur një fustan të zi të shkurtër me pelush, i cili i nxirrte në pah trupin perfekt dhe çizme të gjata.

Por në një moment, Rita ka treguar më shumë se ç’duhet nga vetja, teksa është përkulur për të rregulluar çizmet.

Përveç angazhimeve të shumta në muzikë, Ora ka qenë edhe mikpritësja e festivalit “MTV Europe Awards” gjë që ka rikthyer vëmendjen e medjave tek ajo më shumë se kurrë më parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja kush jan 5 çiftet më të mira të Horoskopit për vitin 2018

Ndonjëherë ndodh që ndonëse shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, sërish marrëdhënia juaj...
Read More