Rita plot stil rrugëve të Berlinit

Këngëtarja shqiptare Rita Ora këtyre ditëve është shumë e angazhuar nëpër tubime kudo në botë.

2-1

Picture 1 of 5

Por, ajo të enjtën ka udhëtuar drejt Gjermanisë, ku ka mahnitur në “The Voice Of Germany”, shkruan Daily Mail.

Ylli 26-vjeçar u shfaq në rrugët e Berlinit me një veshje të përshtatshme për dimër dhe me shumë stil.

Shkruar Nga
More from Revista User

Hapja e sheshit “Skënderbej”, koncert madhështor në Tiranë

Sheshi “Skënderbej” do të hapet të shtunën, më 10 qershor me një...
Read More