Rita plot stil rrugëve të Berlinit

Këngëtarja shqiptare Rita Ora këtyre ditëve është shumë e angazhuar nëpër tubime kudo në botë.

2-1

Picture 1 of 5

Por, ajo të enjtën ka udhëtuar drejt Gjermanisë, ku ka mahnitur në “The Voice Of Germany”, shkruan Daily Mail.

Ylli 26-vjeçar u shfaq në rrugët e Berlinit me një veshje të përshtatshme për dimër dhe me shumë stil.

Shkruar Nga
More from Revista User

Anija “Oriku” në Egje shpëton një gomone me 51 emigrantë në bord

Anija “Oriku” e Forcave tona Detare, rreth orës 07: 40 (ora lokale...
Read More