Rita shfaqet pas sulmeve në internet, zbulon të dashurin e saj të ri

Ajo u hodh në qendër të kritikave pas paraqitjes së saj të afërt me Conor McGregeor në Fashion Awards, pavarësisht se e dashura e tij pozat e të dyve i mori me shumë humor.

Rita 1

Picture 1 of 10

Por, Rita Ora, u shfaq me një fytyrë të guximshme pas ngacmimeve në mediat sociale, derisa u shfaq në New York, për herë të parë pas sulmeve në internet, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja shqiptare kishte zgjedhur një veshje plot ngjyra, për të mahnitur me pamjen.

Kjo paraqitje e saj vie një ditë pasi ajo publikoi një fotografi në Instagram me Andrew Watt, për të cilin thuhet se është i dashuri i saj i ri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dalin fotot e Ema Andreas së zhveshur në teatër, roli që kaloi parashikimet +16

Pasi pashë shfaqjen “Nëna dhe fëmija”, mendova që askush nga aktorët shqiptarë...
Read More