Rita vendos të mos i lërë vend imagjinatës

Ka vendosur që ato pjesë të trupit që la pa zbuluar gjatë parakalimit në tapetin e kuq në Grammy Awards ta bëjë në post partin e organizuar.

3-1

Picture 1 of 4

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare Rita Ora e cila me veshjen e saj ka vendosur të mos i lërë më vend imagjinatës.

Rita është shfaqur me një fustan të zi të Camila Cabelo të tejdukshëm i cili i tregonte të brendshmet e zeza dhe i ekpozonte qartësisht gjoksin.

Edhe kështu Rita duket jashtëzakonisht bukur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përplasen dy grupe me armë në Tiranë, pas sherrit ngelin dy të plagosur

Një ngjarje e minutave të fundit ka tronditur kryeqytetin. Mësohet se në...
Read More