Rivaliteti mbretëror: Meghan mund Princin HarryMeghan Markle dhe princi Harry treguan rivalitetin në çift teksa morën pjesë në një lojë të çuditshme, gjatë turneut të fundit.

Dukesha dukej e kënaqur e në të njëjtën kohë e surprizuar kur mundi bashkëshortin e saj që njihet për shpirtin sportiv në lojën me hedhjen e çizmeve.

Personi që e hedh më larg, fiton garën.

Çifti mbretëror arriti t’i shmangej shiut kur koha papritmas u përmirësua.

Për lojën, edhe Harry edhe Meghan veshën çizme të trasha.

m1-1m2-1m3-1m4m5Screen-Shot-2018-10-30-at-11.10.54
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rusia në zi kombëtare për viktimat e zjarrit. Hap dyert për ngushëllime edhe Ambasada në Tiranë

    Rusia është në një ditë zie kombëtare për viktimat e...
Read More