Rivaliteti mes motrave Kardashian

Format trupore të Kim Kardashian kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Megjithëse është cilësuar si mbretëresha e formave perfekte trupore, ylli 36-vjeçar ka nisur të acarohet që njerëzit e krahasojnë atë me motrën e saj Khloe Kardashian, duke thënë se kjo e fundit ka trupin më të mirë në të gjithë familjen Kardashian-Jenner.

Edhe pse Kim është e lumtur për humbjen në peshë të Khloe, nëna e dy fëmijëve po mundohet ta planifikojë diçka që mund ta lërë në hije motrën e saj.

“Kim dhe Khloe kanë një marrëdhënie konkurruese”, ka thënë një burim për “HollywoodLife”. “Kim ka qenë gjithmonë mbretëresha e bukurisë, duke u cilësuar si motra më e famshme dhe që është lidhur me djemtë më seksi, por krahasimi që i po i bëjnë së fundmi me Khloe e ka shqetësuar atë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Krim në familje në Elbasan, 35-vjeçari plagos me thikë vëllain dhe kunatën

Një krim i rëndë në familje ka tronditur Elbasanin, ku një 35-vjeçar...
Read More