Robert De Niro shfaqet i rinuarRobert De Niro duket shumë i ri dhe më në formë se kurrë për rolin në filmin e tij të ri.

7-1

Picture 1 of 2

Aktori 74-vjeçar po xhiron skenat e filmit “The Irishman” në Bruklin të Nju Jorkut dhe u pa shumë i rinuar me një kostum kaf.

Filmi “The Irishman” është projekti i radhës ku De Niro bashkëpunon me regjisorin Martin Scorsese. Më parë, ata kanë punuar bashkë në filma të famshëm si “Goodfellas”, “The King of Comedy”, “Cape Fear” dhe “Raging Bull”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Një ushtrim që sulmon të gjitha zonat kritike: Forcon këmbët, vithet dhe stomakun

Ju nevojiten dy minuta, asnjë rekuizitë dhe vetëm pak vullnet të mirë....
Read More