Roberti tregon se si e la një person të palëvizshëm, ishte edhe në paraburgimKëtë mbase nuk e keni ditur.

Por, në rubrikën “10 gjëra që nuk i keni ditur për Robertin”, të emisionit Prive, këngëtari Berisha ka zbuluar një ngjarje pikëlluese që i ka ndodhur,.

Ai ka thënë se në vitin 2007 kur ishte duke u kthyer nga Ohri ka aksidentuar një motoçiklist i cili sot është pothuajse i palëvizshëm.

Po ashtu, këngëtari ka theksuar se ka qenë në paraburgim deri sa u vërtetua se Roberti ka qenë i pafajshëm.

Në fund, Berisha tha se ndjehet i lumtur që motoçiklisti ka mbetur i gjallë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

I dehur masakron me çifte prindërit, 29-vjeçari me probleme mendore. Dyshohet se…

29 vjeçari Leo Nika, priti në banesë policinë dhe hesht për krimin...
Read More