Ronela Hajati elegante nga New York-uRonela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më aktive shqiptare.

7-7

Picture 1 of 2

Këngëtarja momentalisht është duke qëndruar në New York, nga edhe ka postuar një fotografi. Veshur tërësisht në të zeza, ajo duket më elegante se kurrë më parë.

Ndryshe Ronela shumë shpejtë do ta lansoi projektin e ri muzikor.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

S’keni dokumente të rregullta qëndrimi në Greqi? Vjen një lajm i mirë për të gjithë emigrantët

Emigrantët në Greqi që nuk kanë dokumente të rregullta qëndrimi, mund të...
Read More