Ronela Hajati elegante nga New York-u

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më aktive shqiptare.

7-7

Picture 1 of 2

Këngëtarja momentalisht është duke qëndruar në New York, nga edhe ka postuar një fotografi. Veshur tërësisht në të zeza, ajo duket më elegante se kurrë më parë.

Ndryshe Ronela shumë shpejtë do ta lansoi projektin e ri muzikor.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kërcënon me sopatë komshiun, arrestohet 30 vjeçari në Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar një 30 vjeçar i cili ka kërcënuar...
Read More