Rovena Dilo dhe Eneda Tarifa së shpejti në një bashkëpunim

 

Kanë treguar gjithnjë se janë mjaft mikesha me njëra-tjetrën, veçse janë dy artiste mjaft të njohura dhe të pëlqyera për publikun.

Por këtë herë duket se shumë shpejt Eneda Tarifën dhe Rovena Dilon do i shohim në një bashkëpunim së bashku.

Ka qenë Rovena e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto duke realizuar një tekst kënge dhe krahas saj ka shkruar:

“Mirëmëngjesi ! Kur kafja të vjen gjithë dashuri dhe kjo është pikërisht ajo që të duhet, sepse vargjet duan frymëzim dhe Enedës i duhet sa më shpejt teksti i këngës së re!,”-përfundon Rovena.

Në këtë mënyrë mësuam se së shpejti Eneda do të vij me një produksion të ri muzikor me tekst nga Rovena Dilo.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Prokurori i përkohshëm, Rama mbetet i vetëm. Pas PD dhe LSI..e braktisin edhe…çamët!!!

Teksa opozita thotë se zgjedhja e Kryeprokurorit të Përgjithshëm të përkohshëm është...
Read More
CLOSE
CLOSE