Kryesore

Rovena tregon arsyen e fortë: Pse nuk shkoj tek Arian Çani…


               Publikuar në : 16:40 - 01/11/18 |
mapo.al

Këngëtarja Rovena Stefa publikoi pak ditë më parë këngën e saj më të ri me titull ‘Jeta jeta’, ku u komentua shumë për shkak të veshjes së saj në këtë videoklip.


Ajo shfaqej në videoklip me një fustan me dy të çara anash ku dukej pjesa intime dhe njërëzit aluduan se ajo nuk kishte veshur të brendshme.

Mirëpo së fundmi në një postim në ‘Instagram’, Rovena kërkon mendim nga fansat se në cilin emision mund të shkojë për të promovuar këngën e re.

Shumë nga ndjekësit e saj i sugjeruan emisionin ‘Zonë e lirë’ që drejtohet nga gazetari thumbues Arian Çani.

Këngëtarja i’u është përgjigjur me humor se nuk shkon te Ariani se është i çmendur.

‘O nuk shkoj të Arian Çani se ai është i cmendur’ duke e shoqëruar postimin me emoji që qesh.
Image
Image


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas