Roza Lati ka vendosur t’i nënshtrohet sërisht ndërhyrjeve kirurgjikalerozi

Roza Lati pas operacionit plastik të hundës , tani po përgatitet për një gjoks voluminoz.Ndërkohë që ajo mendonte krejt ndryshe për këto ndërhyrje dhe reagonte ashpër ndaj kritikave për pamjen e saj.

“Ty s’të pëlqen gjoksi im në foto me rroba banjo?”Shihe mirë, se po ta ekspozoj më shumë! Shihe mirë që të kuptosh se unë ndihem seksi dhe joshëse kështu si jam! Aty ku piketoj dhe peshkoj, me këtë gjoks të vogël, arrij ta bëj për vete. Sepse e luaj lojën me personalitet dhe jo me gjoks dhe të pasme.” – kjo ishte përgjigjja që Roza Lati i kishte dhënë atyre që e kritikonin për gjoksin e vogël në rrjete sociale.

Nuk dihet çfarë e ka bërë Rozën të ndryshojë mendje.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Sonte në skenën e Teatrit të Operës dhe Baletit “Halili dhe Hajria” dhe operat “Skënderbeu” e “Borana”

“Të pandarë për Shqipërinë”  vjen sonte në skenën e Teatrit të Operës...
Read More