Rozana Radi tregon pse nuk u martua

Këngëtarja Rozana Radi ka qenë pjesë e ekipit blu nën drejtimin e Edi Manushit në spektaklin e kësaj të shtune në “Shiko kush LUAN” nga Luana Vjollca.

Por gjatë lojës së gjetjes së fjalëve, Rozana Radi, ka dhënë edhe një arsye se përse ka mbetur pa martuar.

E ndërsa duhet të gjente fjalë se në çfarë besëtytni besojnë shqiptarët, ajo është përgjigjur “Se nëse të thyhet pasqyra mbetesh 7 vite pa martuar”.
Dhe kur është pyetur nga Luana se nëse asaj i ka ndodhur një gjë e tillë, ajo është përgjigjur “Po” duke pranuar me shaka se prandaj ka mbetur edhe pa martuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vazhdojnë protestat në Rumani, 3 mijë njerëz në shesh

Në Rumani janë rikthyer protestat kundër qeverisë gjatë fundjavës. Janë mbledhur rreth...
Read More