Rrëfim ndryshe i Anxhela Peristerit, ja çfarë e çmend tek një mashkull

E ftuar në “Zonë e lirë” këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri ka dhënë një interviste ndryshe të cilën moderatori Arian Çani e kishte etiketuar me emrin “Crazy” përshtatur me titullin e këngës me të cilën ajo konkurron në “Kënga magjike”. Një ndër pyetjet e intervistës ishte se çfarë e çmend atë tek një mashkull. Anxhela iu përgjigj: “Çfarë mund të më çmendi…”.

“Jo çfarë të çmend tek ai, se mendojmë një të dashur e ke…”, vazhdoi Çani ndërsa Anxhela u shpreh duke e përgjithësuar përgjigjen. “Në përgjithësi, buzëqeshja”.

Kujtojmë se Anxhela Peristeri shkaktoi zhurmë në mediat rozë pas deklaratës së fortë se për të pasur sukses dhe për tu ngjitur në shkallët më të larta të karrierës duhet më parë të kalosh nga shtrati i një mashkulli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Plagosjet nga armët e zjarrit, SHBA-së i kushtojnë gati 3 miliardë në vit

Ndërsa numri i viktimave të plagosur nga të shtënat me armë më...
Read More