Rreh burrin, arrestohet aktorja amerikane

Aktorja amerikane Naya Rivera është arrestuar për ushtrim dhune ndaj bashkëshortit të saj. Sipas autoriteteve vendase, bashkëshorti i saj, Ryan Dorsey deklaroi se Naya e gishte goditur në kokë dhe në fytyrë, duke i shkaktuar disa plagë.

Naya Rivera 1

Picture 1 of 2

34-vjecari i ka treguar policisë një video me celular ku kishte ãlmuar dhunën e bashkëshortes. Bëhet e ditur se çifti ka pasur problem që vitin e kaluar, por vendosëm që të mos ndaheshin.

Ata kanë dhe një djalë 2-vjecar. Aktorja Naya është bërë e famshme në serialin amerikan të quajtur “GLEE” nga viti 2009-2015, ku ka luajtur rolin e nxitëses së tifozëve me emrin Santana.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zbulohet misteri për kryqin gjigand në një pyll në Britani

Misteri i kryqit gjigant i shfaqur në një pyll pranë kufirit britanik...
Read More