Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Pogradec, pastrohet rruga

Në aksin Librazhd-Pogradec, në vendin e njohur si Xhurrë, ka patur rrëshqitje dherash.

ARRSH, kompania e mirembajtjes dhe Policia Rrugore janë në terren duke kryer pastrimin.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parashikimi i motit, “lamtumirë ditët me diell” për prillin

Sipas metereologeve, moti ndryshon qe nga sot. Vendi ynë gjatë orëve të...
Read More