Rrezikohen banesat në Manati, 60 zjarrfikës për shuarjen e flakëve

60 forca dhe mjete zjarrfikëse janë angazhuar për shuarjen e një vatre zjarri në Manati të Lezhës, prej mesnatës.

Operacioni për shuarjen e flakëve është përqëndruar fillimisht ne eleminimin e zjarrit që rrezikonte banesat.

Shkruar Nga
More from Revista User

Të gjithë dëshirojnë të shkojnë në Gjermani, regjistrohen 10 milionë të huaj

Në Gjermani jetojnë dhjetë milionë të huaj, që paraqet shifër rekorde dhe...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *