Rrisni buzët me ndihmën e grimit: Transformim i pabesueshëm për 3 minuta!

buze

Buzë të plota janë në trend tashmë disa vite. Mund të bëni mrekulli me ndihmën e përdorimit të paktë të grimit, ndërkaq nga kjo video do të mësoni se si duhet të veproni.

Një artiste e grimit, ju jep disa këshilla se si t’i bëjmë buzët të jenë më të trasha dhe të plota në mënyrë natyrale.

Shkruar Nga
More from Revista User

Stoltenberg: SHBA mbështesin sigurinë në Evropë

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg përshëndeti të mërkurën ngritjen e...
Read More