Rrisni flokët më shpejt me vaj kokosivaji

Nëse jeni gjatë gjithë kohës në kërkim të produkteve për të mbajtur flokun tuaj të shëndetshëm dhe përveç kësaj për t’i rritur ata shumë më shpejt atëherë ju propozojmë vajin e arrës së kokosit i cili premton rritje për një kohë shumë të shkurtër.

Përdorimi është i thjeshtë:

Mjafton që disa here në jave, (para se ti lani flokët, lyejini ato me vajin e arrës së kokosit dhe lerini për më tepër se 30 minuta.

Më pas lajini me shampon e zakonshme dhe me ujë.

Vaji i kokosit është tërësisht natyral çka nuk ju dëmton flokun tuaj kështu që e vetmja gjë që do të merrni nëse e provoni është përfitimi.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shpërthen Kreshnik Spahiu: T’ju vijë turp, kur ju thërret partia mblidheni 200 mijë në shesh

Ish-lideri i Aleancës Kuq e Zi Kreshinik Spahiu, i cili për vite...
Read More