Rrjedhje gazi tek hyrja e Portit të Durrësit, 4 punonjës në spital4 punonjës sigurie të portit të Durrësit kanë përfunduar në spital paraditen e sotme.

Burime për “DurrësLajm” bëjnë me dije se te hyrja e katërt e portit, te Ura e Daljanit, ka patur rrjedhje gazi, si pasojë rojet kanë paraqitur probleme shëndetësore për shkak të ajrit të rënduar dhe janë dërguar në spital.

Nuk dihet ende nga mund të ketë rrjedhur gazi, ndërsa në vijim priten informacione të tjera për ngjarjen.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shenjat që tregojnë se jeni plotësisht e varur nga partneri

Bëni një kontroll të shëndetit të marrëdhënies suaj të dashurisë. A jeni...
Read More