Rrogozhinë, banorët protestë kundër ndërtimit të landfillit pranë GosësDhjetëra banorë të Rrogozhinës janë mbledhur në protestë para bashkisë së qytetit mëngjesin e sotëm. Ata kundërshtojnë projektin e landfillit që do të ndërtohet pranë Gosës.

Kësaj proteste kundër ndërtimit të landfillit i është bashkuar edhe Jamarbër Malltezi.

Teksa protestojnë para bashkisë së Rrogozhinës, banorët kërkojnë takim me kryetarin e këtij institucioni në mënyrë që t’i shprehin shqetësimet dhe pretendimet e tyre.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Pas fotove provokative, ‘’vishet’’ Klaudia Pepa, ja ku zgjedh të shkojë

Klaudia Pepa ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas divorcit të...
Read More